17

 14.3.2020

koronavirusVážení věřící,

v souvislosti s nouzovým stavem, vyhlášeným vládou ČR, kdy je omezen počet účastníků shromáždění, včetně náboženských, na 30 osob, se s okamžitou platností nedělní mše svaté vyhlašují jako NEVEŘEJNÉ! Účastnit se jich mohou poze Ti, kdo na ni dali intenci.

Pro ostatní platí prohlášení České biskupské konference, pod kterým je podepsán náš arcibiskup Jan:
"Všichni věřící jsou z tohoto důvodu do odvolání dispenzováni od fyzické účasti na nedělních bohoslužbách. Bohoslužby je možné sledovat ve sdělovacích prostředcích a den Páně slavit v rodinném kruhu. Zůstává zachována možnost individuálního přijetí svátostí v kostelích, které zůstanou v rámci možností otevřeny."

Přenos mše svaté se pokusíme zajistit živým vysíláním na facebooku na stránkách farnosti.

https://www.facebook.com/FarnostBouzov/