03

V sobotu 26.11. se na bouzovském náměstí již po sedmé konal v rámci obcí Bouzov pořádaných obecních trhů Misijní jarmark ®. V projektu děti pomáhají dětem, připravili rodiče s dětmi perníčky a adventní věnce a babičky napekli cukroví. Letos se také poprvé připravovali misijní palačinky, o které byl velký zájem. Nově také mohli příchozí ochutnat Víčkovici – macerát z medových víček, pylu a propolisu.
Prodejem se vyzískalo 15.300,- Kč, které budou poukázány Papežským misijním dílům na podporu projektů zaměřených na chudé děti.
Pořadatelem Misijního jarmarku byla Farnost Bouzov, která tímto děkuje obci Bouzov za možnost misijní akci v rámci obecních trhů uspořádat. Velmi děkujeme těm, kteří přispěli do prodeje, ale také těm, kteří přišli a něco si koupili. DĚKUJEME! 🙂 Lubomír Macek FamOT.